Viga Geciktirici Sprey

Günlük koşturmaca içerisinde geçen hayatımız bizim stres yüklenmemize neden oluyor. Dolayısıyla stres bir erkekte cinsel yönden en olumsuz etki sağlayan bir faktördür. Sürekli olarak stres yüklü olduğunuz da bu sizin iş hayatınızda ve de cinsel birleşiminize zarar verecektir. Erkekler için cinsellikte en önemli konu performanstır. Bir erkek cinselliğinde performans düşüklüğü yaşıyorsa bu onun sosyal yaşantısına da doğrudan etki edecektir. Dolayısıyla burada önemli olan konu hayatınızın içerisinde stresten uzak durmak ve cinselliğinizi olumsuz yönde tetikleyici olan her faktörün dışında hareket etmek.

Günümüzde pek çok erkek geçim derdi yüzünden stresli. Dolayısıyla cinsellik yaşadığında bile bu durumla yüzleşmek durumunda kalıyor. Bir cinsel birlikte önemli olan konu o anın keyfini yaşamaktır. Cinselliğiniz sırasında yaşadığınız her ne varsa onu unuttuğunuz da kendinizi daha mutlu hisseder ve üzerinizdeki gerginliklerden de kurtulursunuz. Bu hayatı daha dolu yaşamanızı sağlayacak olan bir durumdur. Ayrıca cinsellik erkek için olduğu kadar kadın içinde önemlidir. sizin yetmeyen bir performansınız kadında büyük bir hayal kırıklığı ile sonuçlanacağı için ister istemez sizden kaygı ve endişe duymaya da başlayacaktır. Bir çift arasında cinsel sorunlar yaşanmaya başladığı andan itibaren bir anlamda soğuklukta ortaya çıkacak demektir. Dolayısıyla mutlu beraberlikler yaşamanız gereken bir dönemde sizin daha büyük sıkıntılarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz.

Cinsellikle ilgili bir sorununuz olduğunda çözümü aslında çok basittir mesele uygun bir çözümü bulabilmekten kaçar. Örneğin erken boşalmaları ele alalım erkek için sıkıntılı olan bu durum Vega geciktirici sprey sayesinde çok hızlı bir şekilde çözümlenir ve bu artık bir sorun olmaktan çıkar. Üstelik bunu çok uzun zamandan beri yaşıyor olsanız bile ilk uygulamadan itibaren sorunun çözüldüğünü görebilirsiniz.  Ürünü kullanmaya başlamadan önce yapmanız gereken kullanma talimatına uygun bir şekilde hareket etmeniz.  Örneğin ürünü çok fazla kullanmanız demek performansınızın da daha fazla artacağı anlamına gelmeyecektir. İlişkiden 5 dakika öncesinde kullanmak yeterlidir. Penisin baş bölümüne ve gövdesine iki üç kez fısfıs yapmanız ilişki sürenizi uzatmaya yetecektir.